מי אנחנו?

סטודיו האוזר - משרד פרסום, עיצוב ומיתוג עסקי, מקבוצת "גליקמן נטלר סמסונוב", החל פעילותו בשנת 2007. סטודיו האוזר בעל ניסיון רב שנים בעולם הקריאייטיב והשיווק, ומתמחה במיתוג ויצירת קמפיינים פרסומיים, בשילוב אלמנטים ייחודיים של קד"מ. שלמה האוזר, המנכ"ל, שימש כמנהל קריאייטיב וכיהן כשותף במשרד הפרסום "גליקמן נטלר סמסונוב". לשלמה למעלה מ-20 שנות ניסיון בעולם הפרסום והשיווק ופעילות ענפה באפיקי המדיה השונים. הייחודיות של סטודיו האוזר הינה היצירתיות שלנו, המתחברת לראייה שיווקית וחשיבה אסטרטגית באווירה ביתית. ייחודיות זו, היא המעניקה לך פתרון מיתוגי, עיצובי-פרסומי מקורי, המותאם במיוחד לך. ישלנו את הידע המקצועי לתכנן, לבנות, לעצב ולהפיק מגוו ןגדול של מוצרי פרסום ממותגים, שכובשים את העין ואת הלקוח. במסגרת תהליך העבודה שלנו, אנו נוהגים להקשיב ללקוח ולצרכיו, לשתפו בתהליך החשיבה והניתוח האסטרטגי, ולשים דגש על שפה עיצובית ויזואלית יצירתית ומבדלת, המשולבת עם מסר פרסומי ברור וממוקד. מרכיבים אלו, המתובלים במענה מהיר, סבלני ואמפתי, הם המתכון האידאלי לקבלת תוצאות אפקטיביות עבור הלקוח.

close

צרו איתנו קשר

שם
טלפון
דוא"ל
פרטים
קוד אישור
Captcha Security

סטודיו האוזר

החשמונאים 100 קומה 7, תל אביב
טל: 03-5610265 פקס: 03-5610269

Hauser Studio

100 Hashmonayim St. 7th floor Tel Aviv, Israel
Tel: 972-3-5610265 Fax: 972-3-5610269

Facebook Like! בקרו אותנו
Close Button
המשך
עיצוב עלונים ופולדרים
עיצוב עלונים ופולדרים
עיצוב עלונים ופולדרים
המשך
עיצוב אריזות
עיצוב אריזות
 עיצוב אריזות
המשך
עיצוב מארזי קד"ם
עיצוב מארזי קד"ם
עיצוב מארזי קד
המשך
עיצוב תערוכות
עיצוב תערוכות
עיצוב תערוכות
המשך
עיצוב קטלוגים
עיצוב קטלוגים
 עיצוב קטלוגים
המשך
עיצוב מתחם
עיצוב מתחם
עיצוב מתחם

עיצוב גרפי

העיצוב - זה אתה. מעניק את ה-look & feel הייחודי לך. מאפיין את התקשורת החזותית בין העסק/המוצר שלך לבין הלקוח הפוטנציאלי. יצירת קו גרפי ויזואלי בלעדי. עיצוב לוגו או עיצוב קטלוגים שיווקיים, המבוסס על תכונות ויתרונות העסק/המוצר. סטודיו האוזר מתמחה בעיצוב גרפי לעסקים וחברות ובין היתר מציע עיצוב קטלוגים, פולדרים ועלונים, כמו גם עיצוב לוגו ותדמית עסקית.

נעניק לך עטיפה עיצובית יצירתית ושיווקית. בחירת צבעים וגופנים מדויקת. עיצוב גרפי בקו דינאמי הלוכד את תשומת הלב של הלקוח. תורם להאדרת העסק/המוצר. מבליט את ה"אני מאמין" שלך. עיצוב גרפי זו שפה שמדברת במסרים ויזואליים. הגיע הזמן שיהיה לך דיבור איכותי כזה.